szkoła językowa

GRUPY W CCI

 • Z naciskiem na płynność językową, CCI-Standard poprawi twoją umiejętność posługiwania się językiem obcym, uzyskasz praktyczną znajomość języka obcego i umiejętność posługiwania się nim w każdej sytuacji. Skoncentrujesz się na czterech umiejętnościach: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie. Możesz podnieść swój poziom i zwiększyć zdolność do praktycznego wykorzystywania języka obcego w każdej sytuacji życiowej i zawodowej.
  STANDARD
  GRUPA 6 OSOBOWA
 • Power Group – przeznaczony jest dla tych słuchaczy, którzy wolą, aby zajęcia były prowadzone specjalnie dla tej właśnie grupy, a jednocześnie chcę skorzystać z przywilejów, które oferuje CCI do tego typu programu. Członkowie grupy mogą dostosować program do swoich potrzeb i preferencji, mogą omówić i zaakceptować plan całego kursu.
  POWER GROUP
  GRUPA ZAMKNIĘTA
 • CCI-VIP jest ostatecznym kursem o maksymalnym polu wyboru w krótkim / długim okres czasu. Jest to intensywny kurs, który jest w 100% skoncentrowany na twoich potrzebach językowych i zaprojektowany przez wybranego przez ciebie lektora tak, aby sprostać twoim wymaganiom. CCI-VIP jest najbardziej elastycznym i spersonalizowanym programem z wszystkich dostępnych w CCI.
  VIP