CITY COLLEGE INTERNATIONAL

INTENSIVE

CCI-IS jest to program przeznaczony dla osób, które chcą poświęcić więcej czasu i wysiłku, aby osiągnąć swoje cele językowe.

Oczywiście CCI-IS jest dostosowany do różnych opcji, do pakietu potrzeb osób uczących się.

CCI-Intensive daje szansę na rozwinięcie umiejętności językowe w bardzo krótkim okresie czasu.

Dostaniesz więcej od CCI-IS jeśli:

  • Twój poziom zaawansowania jest pomiędzy początkujący a zaawansowany.
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe w krótkim okresie czasu.
  • Chcesz dostosować swój kurs do własnych potrzeb poprzez wybór różnych opcji.
  • Chcesz w pełni poświęcić swój czas i wysiłek na naukę języka.
  • Chcesz spędzać tyle czasu ile potrzebujesz z lektorem w bardzo aktywnym środowisku.

Czego możesz oczekiwać od CCI-IS?

Im częściej używasz języka, tym nauka tego języka jest skuteczniejsza. Możesz oczekiwać praktycznego mówienia, działania, budowania zaufania, objaśniania i wydawania opinii, a wszystko przy skutecznym podejściu odpowiednio przygotowanej kadry dydaktycznej.

Możesz skontaktować się ze swoim lektorem w ciągu całego tygodnia w dowolny sposób. Otrzymasz imperatyw, który skieruje cię w dobrym kierunku oraz przypomnienie swoich postępów na każdym etapie nauki!

Spędzanie więcej czasu na zajęciach pozwala poważnie skoncentrować się na czterech głównych umiejętności językowych: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Podnoszenie kwalifikacji językowych zawiera się w wymowie, gramatyce, słownictwie i pisowni. Wszystkie umiejętności są niezbędne do budowania skutecznej komunikacji. CCI-IS daje możliwość poprawy tych umiejętności.

Lektorzy CCI uzupełniają materiały dydaktyczne korzystając z „realnego życia” i wykorzystują na zajęciach prasę,  filmy, Internet, prezentacje multimedialne, studia przypadków, symulacje i płyty CD. Tego rodzaju materiały dadzą ci leprze zrozumienie samego języka i tego jak masz go używać i w jaki sposób możesz sam pogłębiać wiedzę poza CCI. Będziesz mógł zastosować nowo odnalezione umiejętności w różnych sytuacjach i w pełnym zakresie.

CCI jest przekonane, że w pozytywnej atmosferze wszystko działa płynnie. Zawsze stwarzamy w CCI aktywną atmosferę, motywujemy i poprawiamy zdolności uczących się stosując własną metodę nauczania – OmnihiveBudując ciepłe relacje między CCI a słuchaczami zwiększamy poziom wydajności uczących się.

To Twój kurs językowy, więc możesz zdecydować, czego dokładnie chcesz się uczyć! Z szeregu dostępnych opcji ty decydujesz który obszar znajomości języka chcesz poprawić.

Koszt uzależniony od intensywności i ilości spotkań