MINI GROUP

mini group

  • Czy masz silną motywację do  nauki języka?
  • Masz mało czasu na naukę?
  • Chcesz indywidualnego podejścia?
  • Chcesz w szybkim tempie poprawić swoją kompetencję językową?

Więc CCI-MG jest idealne właśnie dla Ciebie! 

Małe grupy, gdzie lektorzy tworzą zajęcia, które są skoncentrowane całkowicie na Twoim rozwoju.

Czego możesz oczekiwać od CCI-MG ?

Bardziej indywidualne podejście.

W grupie liczącej zaledwie 3-5 słuchaczy można skorzystać z bardziej indywidualnego kontaktu z lektorem. Więcej wskazówek, uwag i informacji zwrotnych, to są oczywiste zalety Mini Grupy.

Przywilej wyboru.

CCI-MG daje prawo wyboru native teacher lub polskiego lektora, bądź obu.

Elastyczność i indywidualne podejście. 

Więcej czasu spędzonego z lektorem i mały rozmiar grupy oznacza, że istnieje możliwość dopasowania programu nauczania do twoich potrzeb. Otrzymasz więcej uwagi lektora skoncentrowanej na twoich słabszych stronach, które należy wzmocnić, a także spędzisz aktywnie czas na doskonaleniu wszystkich ważnych obszarów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu językowego.

Szybka i skuteczna poprawa płynności.

Szybki i łatwy sposób, aby poprawić swoje umiejętności językowe,..to poświęcić więcej czasu na posługiwanie się danym językiem! Przy małej liczebności grupy i dużej ilości godzin tygodniowo dajesz sobie doskonałą okazję do osiągnięcia zamierzonego celu.

Wynik? – Pewność siebie, płynność wymowy i lepsze zrozumienie języka oraz umiejętność posługiwania się nim w każdej sytuacji.

Mniejsze grupy większe zaufanie.

Pewność siebie jest bardzo ważna w nauce języka obcego, ale wielu nie odnajduje tej pewności. Mała grupa, wsparcie lektora i odpowiednia atmosfera stwarza środowisko, które jest idealne do budowania zaufania, a tym samym nabywania pewności siebie. Z ufnością przychodzi realne i permanentne osiągnięcie sukcesu.

Cena

Koszta uczestnictwa w grupie (min.5 osób) wynosi:

-z native speakerem 15 zł za 45 minut