CITY COLLEGE INTERNATIONAL

VIP

CCI-VIP jest ostatecznym kursem o maksymalnym polu wyboru w krótkim / długim okres czasu. Jest to intensywny kurs, który jest w 100% skoncentrowany na twoich potrzebach językowych i zaprojektowany przez wybranego przez ciebie lektora tak, aby sprostać twoim wymaganiom.

CCI-VIP jest najbardziej elastycznym i spersonalizowanym programem z wszystkich dostępnych w CCI.

Dostaniesz więcej od CCI-VIP, jeżeli:

  • Chcesz znacznie poprawić swój poziom znajomości języka w krótkim czasie.
  • Chcesz dostosować swój kurs do własnych potrzeb poprzez wybór różnych opcji.
  • Chcesz nauczania ukierunkowanego na twoje słabsze obszary lub tam, gdzie brak ci pewności siebie.
  • Czujesz, że odniesiesz korzyści z nieprzerwanej uwagi lektora.
  • Chcesz budować relacje jeden na jeden z doświadczonym lektorem.

Czego możesz oczekiwać od CCI-VIP?

Zapraszamy do „off topic”. CCI-VIP, to program przeznaczony dla Ciebie i stworzony przez Ciebie. Ustaw swoje własne cele na lekcji, a jeden z naszych lektorów pomoże Ci je osiągnąć. Elastyczność naszych nauczycieli pozwali wybrać ci język, którego chcesz się uczyć.

CCI-VIP daje prawo wyboru native teacher, non-native teacher lub obu, gdzie oraz kiedy zostanie przeprowadzony kurs i w jakiej ilości godzin tygodniowo.

CCI-VIP oznacza indywidualną uwagę skupioną na Tobie – otrzymasz niepodzielną uwagę lektora, kompleksowe wskazówki i komentarze, które są przeznaczone specjalnie i wyłącznie dla ciebie.

Spędzenie tyle czasu w bezpośrednim kontakcie z lektorem skutkuje tym,  że będzie on wiedział dokładnie, które obszary twojej znajomości języka należy poprawić. Pracując razem możecie osiągnąć Twój cel językowy. To jest korzyść płynąca z tak wysokiego poziomu uwagi ukierunkowanej na Ciebie.

Możesz skorzystać z interakcji wytworzonej na kursach grupowych i indywidualnej uwagi CCI-VIP poprzez  połączenie zajęć CCI-VIP z kursami grupowymi. Takie rozwiązanie pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i opanować język na takim poziomie, na którym uzyskasz umiejętność swobodnej komunikacji i prezentacji.

115,00 zł za 60 minutowe spotkanie