CITY COLLEGE INTERNATIONAL

POWER GROUP

Power Group – jest przeznaczony dla grupy składającej się z minimum 4 słuchaczy, którzy wolą, aby zajęcia były prowadzone specjalnie dla tej właśnie grupy, a jednocześnie chcę skorzystać z przywilejów, które oferuje CCI do tego typu programu.
Członkowie grupy mogą dostosować program do swoich potrzeb i preferencji, mogą omówić i zaakceptować plan całego kursu.

Czego możesz oczekiwać od CCI-PG?

CCI-PG, to program przeznaczony dla Ciebie i stworzony przez Ciebie. Ustaw swoje własne cele na lekcji, a jedna z naszych lektorów pomoże Ci je osiągnąć. Elastyczność naszych lektorów pozwali wybrać ci zakres tematów, w obrębie których chcesz uczyć się języka obcego.

CCI-PG daje prawo wyboru native teacher bądź polskiego lektora albo obu oraz, gdzie i, kiedy zostanie przeprowadzony kurs i w jakiej ilości godzin tygodniowo.

CCI-PG oznacza uwagę skupioną na grupie lektor skoncentrowany na potrzebach, inteligencji wielorakiej i wydajności swoich słuchaczy tak, aby udzielić kompleksowych wskazówek i komentarzy, które są przeznaczone specjalnie i wyłącznie dla konkretnego słuchacza i pomogą mu w osiągnięciu jego celu.

Skorzystaj z interakcji stworzonej w CCI-PG. Zajęcia obejmują wiele działań i zadań, które zwiększą Twoje wyniki i poprawią umiejętności językowe. Takie rozwiązanie pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele i opanować język na takim poziomie, na którym uzyskasz umiejętność swobodnej komunikacji i prezentacji.

Grupa 4 osobowa

45,00 zł za 90 minutowe spotkanie